Odbyła się uroczysta wigilia Środowiskowego Domu Samopomocy.
Już dwudziesty trzeci raz podopieczni zasiedli wraz z zaproszonymi gośćmi do wigilijnego stołu. Życzenia świąteczne złożyli Kierownik ŚDS Anna Chrąchol oraz burmistrz Brzegu Dolnego Paweł Pirek. Tradycyjnie spotkane rozpoczęło się modlitwą oraz odczytaniem fragmentu Biblii. Były kolędy i dzielenie się opłatkiem.
źródło: UM Brzeg Dolny
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze