Reklama

Wigilijne spotkanie w ŚrodowiskoWym Domu Samopomocy [zdjęcia]

20/12/2023 11:37

Odbyła się uroczysta wigilia Środowiskowego Domu Samopomocy.

Już dwudziesty trzeci raz podopieczni zasiedli wraz z zaproszonymi gośćmi do wigilijnego stołu. Życzenia świąteczne złożyli Kierownik ŚDS Anna Chrąchol oraz burmistrz Brzegu Dolnego Paweł Pirek. Tradycyjnie spotkane rozpoczęło się modlitwą oraz odczytaniem fragmentu Biblii. Były kolędy i dzielenie się opłatkiem.

źródło: UM Brzeg Dolny

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości