Reklama

Władze miasta podziękowały Zofii Czarneckiej

17/08/2022 10:44

Wiceburmistrz Jan Janas podziękował Zofii Czarneckiej - mieszkance Wołowa, dzięki której przez lata funkcjonował Związek Sybiraków w Wołowie.

- Przekazane gminie materiały archiwalne z działalności Związku w Wołowie, są i będą dowodem dla nas i przyszłych pokoleń na wielką krzywdę Narodu Polskiego - podkreśla Urząd Miejski w Wołowie. - Wyrażamy głęboką wdzięczność i wyrazy uznania za postawę godną naśladowania. Serdecznie za wszystko dziękujemy, życząc jednocześnie dużo zdrowia i pomyślności!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości