Wiceburmistrz Jan Janas podziękował Zofii Czarneckiej - mieszkance Wołowa, dzięki której przez lata funkcjonował Związek Sybiraków w Wołowie.
- Przekazane gminie materiały archiwalne z działalności Związku w Wołowie, są i będą dowodem dla nas i przyszłych pokoleń na wielką krzywdę Narodu Polskiego - podkreśla Urząd Miejski w Wołowie. - Wyrażamy głęboką wdzięczność i wyrazy uznania za postawę godną naśladowania. Serdecznie za wszystko dziękujemy, życząc jednocześnie dużo zdrowia i pomyślności!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze