Burmistrz Wołowa odebrał podziękowania za współpracę gminy Wołów z wojskiem.
- 11 listopada z rąk pułkownika Wrocławskiego 10. Batalionu Łączności Dariusza Dejneki miałem zaszczyt odebrać odznakę pamiątkową "Wierni- skryci- niezawodni", przyznawaną za szczególne zasługi - poinformował Dariusz Chmura. - To wyjątkowe wyróżnienie jest dla mnie ogromnym zaszczytem, ale również podsumowaniem współpracy między gminą Wołów a służbami wojskowymi.
Burmistrz podziękował żołnierzom, którzy od lat wspierają inicjatywy gminy. - Szczególnie dziękuję im za ogromną pomoc, jaką okazali podczas powodzi, która nawiedziła nasz region we wrześniu. To dzięki Waszej determinacji i oddaniu mogliśmy stawić czoła żywiołowi - podkreśla.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze