Reklama

Wojsko dziękuje burmistrzowi i gminie Wołów

14/11/2024 19:14

Burmistrz Wołowa odebrał podziękowania za współpracę gminy Wołów z wojskiem.

- 11 listopada z rąk pułkownika Wrocławskiego 10. Batalionu Łączności Dariusza Dejneki miałem zaszczyt odebrać odznakę pamiątkową "Wierni- skryci- niezawodni", przyznawaną za szczególne zasługi - poinformował Dariusz Chmura. - To wyjątkowe wyróżnienie jest dla mnie ogromnym zaszczytem, ale również podsumowaniem współpracy między gminą Wołów a służbami wojskowymi.

Burmistrz podziękował żołnierzom, którzy od lat wspierają inicjatywy gminy. - Szczególnie dziękuję im za ogromną pomoc, jaką okazali podczas powodzi, która nawiedziła nasz region we wrześniu. To dzięki Waszej determinacji i oddaniu mogliśmy stawić czoła żywiołowi - podkreśla. 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 14/11/2024 20:30
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości