Reklama

Wołowscy leśnicy dziękują mieszkańcom za pomoc

09/07/2020 07:15

Nadleśnictwo Wołów podziękowało wszystkim, którzy w okresie od 1 kwietnia do 30 czerwca zakupili drewno opałowe.

- Była to nieoceniona pomoc w nierównej walce o zachowanie dobrej kondycji naszych pięknych wołowskich lasów - piszą leśnicy.  - Wywiezienie zasiedlonego drewna pomogło ograniczyć rozwój szkodników owadzich.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości