Nadleśnictwo Wołów podziękowało wszystkim, którzy w okresie od 1 kwietnia do 30 czerwca zakupili drewno opałowe.
- Była to nieoceniona pomoc w nierównej walce o zachowanie dobrej kondycji naszych pięknych wołowskich lasów - piszą leśnicy. - Wywiezienie zasiedlonego drewna pomogło ograniczyć rozwój szkodników owadzich.
Komentarze