Reklama

Wołowscy ósmoklasiści imprezowali na balu {zdjęcia]

21/06/2023 20:16

7 czerwca odbył się Bal Klas Ósmych Szkoły Podstawowej nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie.

W ten wyjątkowy wieczór towarzyszyli młodzieży dyrekcja szkoły, wychowawcy, nauczyciele, zaproszeni goście oraz rodzice, którzy zorganizowali to cudowne spotkanie.

Po oficjalnym powitaniu przez przewodniczącego szkoły Kacpra Szota, wystąpieniu Dyrektor Marty Kowalskiej oraz Burmistrza Jana Janasa nastąpiła część artystyczna w wykonaniu kl. 8D, przygotowana przez Katarzynę Wierzbińską. Kolejnym punktem programu było odtańczenie dostojnego, staropolskiego tańca – poloneza (przygotowanego pod kierunkiem Pani Ewy Niebrzydowskiej).

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości