Reklama

Wołowska Spółdzielnia Mieszkaniowa ma nową Radę Nadzorczą

16/07/2023 17:41

W środę, 28 czerwca, w Wołowskim Ośrodku Kultury odbyło się Walne Zgromadzenie podczas którego wybrano nowy skład Rady Nadzorczej na kadencję 2023-2026. Członkowie WSM wybrali: Rafała Zająca, Agnieszkę Krawczuk, Edwarda Łysuńca, Izabelę Pawłowską oraz Bogusławę Dudek.

W poniedziałek, 3 lipca, w siedzibie WSM odbyło się pierwsze posiedzenie, którego celem było ukonstytuowanie się Rady Nadzorczej oraz wybór przewodniczącego (Izabela Pawłowska) i sekretarza (Agnieszka Krawczuk), wybór Komisji Rewizyjnej (Przewodniczący Rafał Zając, członek Edward Łysuniec), Komisji Stałej (Przewodniczący Edward Łysuniec, członek Bogusława Dudek) oraz ustalenie składu Prezydium Rady Nadzorczej (Izabela Pawłowska, Agnieszka Krawczuk i Rafał Zając).

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości