3 maja przypada 233. rocznica uchwalenia Konstytucji. W związku z tym pod Pomnikiem Bohaterów Wojska Polskiego w Wołowie odbyła się uroczystość mająca upamiętnić to ważne dla Polski wydarzenie. Kwiaty złożyli zastępca burmistrza Gminy Wołów Jan Janas, przedstawiciele służb mundurowych, radni Rady Miejskiej w Wołowie wraz z Przewodniczącym Janem Tomkowem, dyrektorzy szkół, przedszkoli, przedstawiciele jednostek gminnych oraz mieszkańcy. Złożenie kwiatów poprzedziła msza św. w kościele Świętego Karola Boromeusza w Wołowie.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze