Reklama

Wybuch w zakładzie utylizacji w Bukowicach

17/04/2024 20:09

Dzisiaj przed godziną w zakładzie utylizacji w Bukowicach doszło do wybuchu.

Jak mówi nam Daniel Lisiecki z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wołowie, na miejscu miała miejsce eksplozja jednej z maszyn mielących części po akumulatorach. W chwili wybuchu znajdowała się ona poza zakładem, pod wiatą. - Nie doszło jednak do pożaru - mówi strażak, podkreślając, że na miejsce wezwano zastępy straży pożarnej, które monitorują sytuację. Nikt nie został poszkodowany. - Mierniki nie wykazały żadnego zagrożenia substancjami trującymi - mówi. - Osoby znajdujące się w pobliżu zostały, dla bezpieczeństwa, ewakuowane. 

O budowie tej fabryki pisaliśmy tutaj:

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 17/04/2024 20:45
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości