Dziś rano doszło do kolejnego zdarzenia niedaleko Bukowic. Tym razem na drodze nr 340 samoczynnie zapalił się i spłonął doszczętnie samochód osobowy. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Droga była zablokowana, ruchem kierowali policjanci. Więcej w jutrzejszym wydaniu Kuriera Gmin. [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/12/video-1575444118-1.mp4"][/video] [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/12/video-1575444109-1.mp4"][/video]
Komentarze