W ubiegłą sobotę na terenie Stadionu Miejskiego w Wołowie grono społeczności Miejski Klub Piłkarski w Wołowie spotkało się, by podsumować poprzedni sezon piłkarski w grupach dziecięcych i młodzieżowych.
Piknik otworzył zastępca burmistrza Wołowa Jan Janas, prezes Przedsiębiorstwa Wodno-Kanalizacyjnego w Wołowie Rafał Borzyński oraz prezes MKP Wołów Robert Sadowski.
Wyróżnienia za sezon 2021/22 otrzymali:
Grupa Smerf: Mikołaj Jasiński, Oliwier Poprawski
Grupa Skrzat: Kacper Jarmuszczak, Aleksander Oczek
Grupa Żak: Marcel Śleboda, Miłosz Jóźwik, Aleksander Dawidowicz, Michał Rusek
Grupa Orlik: Filip Zimnicki, Oliwier Okruszko
Grupa Młodzik:Tobiasz Oczek, Jakub Stelmarczyk
Trampkarz: Bartosz Kudyba, Filip Gacek
Junior Młodszy: Hubert Łukaszewski, Oskar Bednarz, Maciej Wiąckiewicz, Mateusz Szerszeń, Maciej Dziubiński, Mateusz Płonka, Igor Partyka, Marcel Nowak, Filip Nowak, Jakub Łoziński, Julian Rutkiewicz, Oliwier Jakubczyk, Mateusz Tkaczyk, Norbert Michułka, Filip Poprawski, Łukasz Grzyb, Grzegorz Morawski, Dawid Kurantowicz, Michał Warpas, Kacper Rodak.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze