Reklama

Zakład Gospodarki Komunalnej ma nowego prezesa. Czy to awans, czy banicja?

04/11/2022 13:13

Zakład Gospodarki Komunalnej w Brzegu Dolnym na nowego szefa.

Jak poinformował dolnobrzeski magistrat, Paweł Czarny został nowym prezesem Zakładu Gospodarki Komunalnej w Brzegu Dolnym. Czarny był dotychczas kierownikiem referatu infrastruktury technicznej w Urzędzie Miejskim. 

Więcej o tym piszemy w najnowszym wydaniu Kuriera Gmin - TUTAJ

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości