Reklama

Zakład karny i wołowskie nadleśnictwo będą współpracować

25/10/2021 09:07

Dyrektor Zakładu Karnego w Wołowie oraz Nadleśniczy Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasów Państwowych Nadleśnictwa Wołów podpisali aneks do obowiązującego porozumienia dotyczący współpracy obu instytucji.

20 października br. w siedzibie wołowskiego Nadleśnictwa Dyrektor Zakładu Karnego w Wołowie ppłk Henryk Chomin oraz Nadleśniczy Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasów Państwowych Nadleśnictwa Wołów Robert Szlachetka podpisali aneks do obowiązującego porozumienia dotyczący współpracy obu instytucji w zakresie współudziału w realizacji programu readaptacyjnego, dotyczącego edukacji ekologicznej skazanych. Dodatkowo osadzeni będą wytwarzać obiekty małej infrastruktury leśnej oraz budki lęgowe na potrzeby Nadleśnictwa Wołów.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości