W akcji brało udział wiele zastępów straży pożarnej.
W dniu dzisiejszym zakończyła się akcja wydobycia pojazdu z rzeki Odry w miejscowości Brzeg Dolny, w której brała udział Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno-Nurkowego „Legnica-1”. Działania grupy prowadzone były przez 3 dni. Pierwszego dnia zadaniem strażaków było zlokalizowanie pojazdu znajdującego się pod wodą. Drugiego dnia zaplanowane było jego wydobycie, jednak ze względu na silny nurt wody w rzece, nie udało się tego zrealizować. Pojazd wydobyto z rzeki trzeciego dnia. W samochodzie nie było osób poszkodowanych.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze