Reklama

Zakończyła się akcja wydobycia samochodu z Odry

15/02/2023 20:45

W akcji brało udział wiele zastępów straży pożarnej.

W dniu dzisiejszym zakończyła się akcja wydobycia pojazdu z rzeki Odry w miejscowości Brzeg Dolny, w której brała udział Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno-Nurkowego „Legnica-1”. Działania grupy prowadzone były przez 3 dni. Pierwszego dnia zadaniem strażaków było zlokalizowanie pojazdu znajdującego się pod wodą. Drugiego dnia zaplanowane było jego wydobycie, jednak ze względu na silny nurt wody w rzece, nie udało się tego zrealizować. Pojazd wydobyto z rzeki trzeciego dnia. W samochodzie nie było osób poszkodowanych.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości