Już za niecałe 2 tygodnie, bo 18.05 odbędzie się I Turniej dla Dorosłych o Puchar Wójt gminy Wińsko na stadionie sportowym w Wińsku. Dla drużyn biorących udział przewidziane są nagrody zespołowe jak i nagrody za indywidualne popisy poszczególnych piłkarzy. Turniej odbywać się będzie w kategorii seniorskiej, czyli powyżej 16. roku życia i rozegrany będzie na pełnej płycie boiska po 11 piłkarzy.
Zapisy nadal trwają i każdy zainteresowany może nadal zgłosić swoją drużynę. Wpisowe na turniej wynosi 300zł, a wszystkie szczegółowe informacje zamieszczone są na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Sportu Turystyki i Rekreacji w Wińsku oraz pod telefonem: 518 249 730
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze