Reklama

Będzie blok, a mógł być żłobek [wideo]

18/11/2019 12:47
Plac przy ul. Wyszyńskiego w Brzegu Dolnym został sprzedany. Powstanie tam blok. Zanim działkę kupił deweloper Emka Inwest było kilka innych pomysłów. Jedni mówili o żłobku, inni o parku. Jest to temat, o którym głośno mówiło się podczas zeszłorocznej kampanii samorządowej. Jedno z ugrupowań, Dolnobrzeżanie biorąc pod uwagę realne potrzeby mieszkańców Brzegu Dolnego miało pomysł, aby wybudować tam żłobek. Mieszkańcy wtedy także mieli swoje pomysły na to miejsce - mówili o parku, miejscu pełnym zieleni, gdzie można by odpocząć i odetchnąć świeższym powietrzem niż tym pośród blokowisk. Więcej na ten temat w czwartkowym wydaniu Kuriera Gmin. [video width="640" height="368" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/11/video-1573893525.mp4"][/video]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości