Reklama

Znaleziono psa w gminie Wińsko. Trwają poszukiwania właściciela

09/01/2026 10:35

Przychodnia Weterynaryjna „Podaj Łapę” Joanna i Artur Różyccy informuje o znalezieniu psa na terenie gminy Wińsko.

Wczoraj po południu, pomiędzy Kleszczowicami a Stryjnem, znaleziono tego psa. Obecnie zwierzę jest bezpieczne, a pracownicy przychodni apelują o pomoc w ustaleniu właściciela.

– Czy ktoś rozpoznaje tego pieska? Prosimy o wszelkie informacje – informują przedstawiciele Przychodni Weterynaryjnej „Podaj Łapę”.

Osoby, które rozpoznają zwierzę lub posiadają informacje mogące pomóc w odnalezieniu właściciela, proszone są o kontakt bezpośrednio z Przychodnią Weterynaryjną „Podaj Łapę” Joanny i Artura Różyckich – osobiście lub za pośrednictwem profilu placówki w mediach społecznościowych.

Reklama

Każda informacja może pomóc w szybkim powrocie psa do domu.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 12/01/2026 13:49
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości