Przychodnia Weterynaryjna „Podaj Łapę” Joanna i Artur Różyccy informuje o znalezieniu psa na terenie gminy Wińsko.
Wczoraj po południu, pomiędzy Kleszczowicami a Stryjnem, znaleziono tego psa. Obecnie zwierzę jest bezpieczne, a pracownicy przychodni apelują o pomoc w ustaleniu właściciela.

– Czy ktoś rozpoznaje tego pieska? Prosimy o wszelkie informacje – informują przedstawiciele Przychodni Weterynaryjnej „Podaj Łapę”.
Osoby, które rozpoznają zwierzę lub posiadają informacje mogące pomóc w odnalezieniu właściciela, proszone są o kontakt bezpośrednio z Przychodnią Weterynaryjną „Podaj Łapę” Joanny i Artura Różyckich – osobiście lub za pośrednictwem profilu placówki w mediach społecznościowych.
Każda informacja może pomóc w szybkim powrocie psa do domu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze