29/06/2025 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl
Koncert taneczny otworzyła iryna Karpenko, trenerka i choreografka zespołu, podkreślając wyjątkową rolę tańca jako sztuki życia. Młodzi tancerze zaprezentowali różnorodne style - od tradycyjnych tańców ludowych po nowoczesne choreografie, z udziałem grupy Impuls. Dyrektor Ośrodka Kultury podziękował Irinie Karpenko za jej pracę, a publiczność nagrodziła artystów gromkimi brawami. Po koncercie wszyscy goście zostali poczęstowani słodkościami i mogli się bawić w dmuchanym zamku ufundowanym przez ośrodek. Na zakończenie życzenia sukcesów tancerzom i przypomnienie o powrocie do zajęć po wakacjach.
fot. DOK
fot. DOK
fot. DOK
fot. DOK
fot. DOK