20/05/2025 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl
Niezwykłe sukcesy dolnobrzeskich zawodniczek oraz zawodników z MKS Rokita Brzeg Dolny! Alicja Łukojko zdobyła drugie zwycięstwo w Grand Prix, pokonując Laurę Kwapisz. Zofia Drozdowska z czwartym miejscem potwierdziła swoje umiejętności, podobnie jak Kinga Szczotka, zajmując siódmą lokatę. Mieszko Maksymowicz, jedyny reprezentant chłopców z Rokity, zajął 13. miejsce, zdobywając cenne doświadczenie. Trenerzy podkreślają, że praca przynosi oczekiwane efekty, a nadchodzące mistrzostwa Dolnego Śląska skrzatów przynoszą nadzieję na kolejne sukcesy. Zawodnicy MKS Rokita Brzeg Dolny udowadniają, że mimo młodego wieku są gotowi na rywalizację na najwyższym poziomie.
fot. MKS Rokita Brzeg Dolny
fot. MKS Rokita Brzeg Dolny
fot. MKS Rokita Brzeg Dolny
fot. MKS Rokita Brzeg Dolny
fot. MKS Rokita Brzeg Dolny