22/07/2025 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl
Zdjęcia z letnich sportowych zawodów organizowanych przez Centrum Aktywności, pełne radości i pozytywnej rywalizacji. Uczestnicy brali udział w różnorodnych aktywnościach, od gier zręcznościowych po zespołowe zadania ruchowe. Najbardziej zaangażowani otrzymali nagrody i sportowe gadżety. Następne spotkania cyklu odbywają się co wtorek i czwartek lipca o godz. 10:00-12:00. Zapraszamy do udziału!