02/10/2025 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl
Trzy intensywne dni w górach Izerskich - Kościuszkowcy spędzili cudowną polską jesień w Świeradowie Zdrój. Wędrowali na Izerski Stóg, Smrek, Kopę Czerniawską, rozkoszując się widokami. Odwiedzili Wodospad Kamieńczyk, Szrenicę w Karkonoszach i Manufakturę Bolesławiec, gdzie tworzyli ceramiczne dzieła sztuki. Uczniowie, dzięki pozytywnej energii, uśmiechom i determinacji, pokonali trudy wędrówki. Wrażenia i wspomnienia z pewnością zostaną z nimi na długo.????????️