17/10/2024 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl
Album Koleje Dolnośląskie: Odzyskiwanie Linii Kolejowych na Dolnym Śląsku przedstawia historię sukcesu miejscowych władz, które postawiły na rozbudowę sieci kolejowej w regionie. Dzięki ich działaniom, linia Wrocław-Trzebnica została odnowiona i przywrócona do życia po 18 latach. Galeria ukazuje pasażerskie pociągi, infrastrukturę kolejową i zaangażowanie lokalnej społeczności w rozwój transportu kolejowego na Dolnym Śląsku.