17/06/2025 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl
Galeria zdjęć przedstawiająca zaniedbany ośrodek rekreacyjny Wały w Brzegu Dolnym, który nie zostanie otwarty dla plażowiczów w nadchodzącym sezonie letnim. Wizytacja komisji sportu wykazała brak przygotowania kąpieliska i opłakany stan techniczny obiektu, co skutkuje decyzją dzierżawcy o nieotwarciu terenu dla publiczności. Burmistrz zapowiedział starania o pozyskanie środków na modernizację i przywrócenie Wałów do pełnej funkcjonalności. Mieszkańcy muszą zdać się na inne formy letniego wypoczynku, dopóki sytuacja ośrodka nie ulegnie poprawie.