Wróć do artykułu

Zdjęcia Koleje Dolnośląskie powiększają tabor. Największa flota Elfów w Polsce będzie jeszcze większa! „Chcemy, by dojechały nawet do Opola!” - fotorelacja

29/08/2024 | Autor: Materiał partnera | źródło: kuriergmin.pl

Fotografie Komunikacja publiczna Dolny Śląsk

Nowoczesne pociągi Elf w dolnośląskich barwach! Umowa podpisana przez PESA Bydgoszcz i Koleje Dolnośląskie o wartości blisko 440 mln zł. To kolejny krok w rozwoju współpracy między przewoźnikiem a producentem taboru. Nowe pociągi będą obsługiwać trasy na Dolnym Śląsku, a nawet dotrą do Opola. Planowane jest nawet łączenie trzech stolic województw w jednej relacji. Flota Elfów rośnie, a wkrótce dolnośląskie tory zapełnią nawet 45 nowoczesnych pojazdów. Wszystko dzięki korzystnym umowom i wspólnemu zaangażowaniu.

Michał Rado, Koleje Dolnośląskie, Wrocław Brzeg Dolny - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości