Wróć do artykułu

Zdjęcia „My tu mieszkamy – Ty tylko przejeżdżasz”. Mieszkańcy apelują o rozsądek za kierownicą - fotorelacja

16/10/2025 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl

Fotografie Bezpieczeństwo Dolny Śląsk

W świecie za tymi płotami ludzie prowadzą codzienne życie. Dzieci bawią się na podwórkach, a dorośli wracają z zakupów. To miejsce, gdzie chcemy czuć się bezpiecznie - tak mówi Agnieszka Beśka. Akcja ma na celu uświadomienie kierowcom, że są tu gośćmi. Mieszkańcy proszą o szacunek i wyrozumiałość. Sołtys podkreśla, że ich bezpieczeństwo, zwłaszcza dzieci, jest priorytetem. Inicjatywa ma przeciwdziałać nadmiernym prędkościom w terenach zabudowanych, dbając o wspólne dobro i edukację. Mieszkańcy liczą, że inne miejscowości również dołączą się do akcji, aby zmniejszyć liczbę niebezpiecznych sytuacji na lokalnych drogach.

Wińsko - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości