16/10/2024 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl
Burmistrz Brzegu Dolnego, Ireneusz Fura, wręczył Nagrody Burmistrza wyróżniającym się dyrektorom i nauczycielom placówek oświatowych. Gratulacje dla m.in. Katarzyny Barylak, Iwony Tłuczek czy Renaty Wójcikowskiej. Ich zaangażowanie w edukację młodych jest nieocenione. Zdjęcia z uroczystości poniżej.