01/10/2025 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl
Cały dzień napełniony był pokazami, warsztatami i doświadczeniami, które nie tylko bawiły, lecz głównie inspirowały dzieci i młodzież. Spotkania z Nadleśnictwem czy pracownikami Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, a także zabawa w detektywa przygotowana przez uczniów - to tylko część atrakcji. Piknik pokazał, że nauka może być fascynująca, a dzięki zaangażowaniu szkoły i partnerów stał się niezapomnianym doświadczeniem dla uczestników.