Wróć do artykułu

Zdjęcia „Noc pod Gwiazdami” w Żerkowie – pełnia księżyca, kino plenerowe i biwak pod chmurką - fotorelacja

11/08/2025 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl

Fotografie Imprezy cykliczne Dolny Śląsk

Wieczorne niebo oświetlone tzw. Księżycem Zbożowym był doskonałą oprawą dla wydarzenia Noc pod Gwiazdami. Uczestnicy mieli okazję podziwiać nie tylko księżyc gołym okiem, ale także przez lunetę udostępnioną przez Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Brzegu Dolnym. Wieczór umilał plenerowy seans filmu Interstellar, który idealnie wpisywał się w kosmiczny nastrój. Poza podziwianiem nieba, uczestnicy uczyli się podstaw biwakowania, wspólnie grillowali i spędzali czas na rozmowach. Rano, obudzeni przez pianie koguta, zakończyli tę niezwykłą przygodę. Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom, osobom zaangażowanym w przygotowanie terenu oraz współorganizatorom. To nie tylko świetna przygoda, ale także nauka biwakowania, integracja i bliskość z naturą.

KS Brzeg Dolny, Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Żerków , Dni Brzegu Dolnego Brzeg Dolny - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości