12/08/2025 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl
Dzięki zaangażowaniu mieszkańców i hojności partnerów, udało się zrealizować inicjatywę umieszczając nowe ławki w naszej gminie. Józef Kuśnierzewski zasługuje na wyrazy wdzięczności za wsparcie finansowe i nadzór nad montażem, a Dominik za dbałość o bezpieczeństwo i funkcjonalność. Kolejna ławka jest już w trakcie montażu. Te meble parkowe zakupione z funduszu sołeckiego są dowodem aktywnej współpracy mieszkańców z władzami w trosce o poprawę jakości życia. Nowe ławki nie tylko zapewniają miejsce do wypoczynku, ale także poprawiają estetykę miasta i integrują jego mieszkańców.