Wróć do artykułu

Zdjęcia Nowe życie przy świetlicy w Dębnie - fotorelacja

25/09/2025 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl

Fotografie Inwestycje Dolny Śląsk

Mieszkańcy Dębno działają zgodnie z harmonogramem, uporządkowali teren i zainwestowali 16 949 zł w trzy nowe ławki, karuzelę, stojak na rowery i siatkówkę. Obecnie ławki są już postawione, a kolejno będą montowane karuzela i stojak na rowery, odmalowane słupki do siatkówki i posadzone drzewa. To inwestycja nie tylko w infrastrukturę, lecz przede wszystkim w integrację społeczności. Dębno pokazuje, że współpraca może przynieść wiele korzyści. Gratulujemy mieszkańcom zaangażowania i czekamy niecierpliwie na efekt końcowy prac. Trzymamy kciuki za odnowiony teren przy świetlicy!

Wołów - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości