12/08/2025 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl
Galeria zdjęć dokumentująca podpisanie umowy z firmą Primost Południe na budowę nowego mostu wojewódzkiego w Dolnośląskim. Inwestycja przyniesie poprawę podróży z Milicza w stronę Doliny Baryczy. Koszt przedsięwzięcia to ponad 8,4 mln zł. Modernizacja mostu, budowa ciągu pieszo-rowerowego i dróg dojazdowych będą ułatwieniem dla mieszkańców oraz turystów. Mieszkańcy Milicza, Starosta Milicki oraz wicemarszałek Michał Rado wyrażają radość z planowanych zmian. Dodatkowo, dzięki programowi Dolny Śląsk na Dobrej Drodze, inne ważne trasy w powiecie milickim czekają na remont.