21/04/2026 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl
Budynki szpitala z zewnątrz będą ukończone już za chwilę
Budowa Nowego Szpitala Onkologicznego idzie pełną parą
Marszałek Paweł Gancarz podkreśla, że Nowy Szpital Onkologiczny to największa inwestycja w zdrowie Dolnoślązaków. Tempo prac na budowie jest bardzo dynamiczne.