04/05/2025 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl
W Wińsku odbyły się uroczystości z okazji święta narodowego. Mszą świętą rozpoczęte zostały obchody, po której nastąpił koncert pieśni patriotycznych. Po nabożeństwie uczestnicy przemaszerowali z biało-czerwoną flagą pod pomniki Poległych i Nieznanego Żołnierza, składając kwiaty. Gminny Ośrodek Kultury podziękował za obecność, podkreślając wartość wolności i jedności.
fot. GOK Wińsko
fot. GOK Wińsko
fot. GOK Wińsko
fot. GOK Wińsko
fot. GOK Wińsko