25/08/2025 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl
Na parkingu stacji Orlen w Brzegu Dolnym znaleziono porzucony samochód osobowy w złym stanie technicznym. Auto ma rozbite szyby, zardzewiałe koła i widoczne uszkodzenia karoserii. Mieszkańcy i kierowcy są zaniepokojeni obecnością pojazdu, który utrudnia manewrowanie i może stanowić zagrożenie. Nieznany jest właściciel, dlatego potrzebna jest interwencja odpowiednich służb. Mieszkańcy liczą na szybkie rozwiązanie problemu i przywrócenie porządku na terenie stacji Orlen.