Wróć do artykułu

Zdjęcia Porzucone auto na parkingu Orlen w Brzegu Dolnym. Mieszkańcy pytają: kto się nim zajmie? - fotorelacja

25/08/2025 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl

Fotografie Interwencje Dolny Śląsk

Na parkingu stacji Orlen w Brzegu Dolnym znaleziono porzucony samochód osobowy w złym stanie technicznym. Auto ma rozbite szyby, zardzewiałe koła i widoczne uszkodzenia karoserii. Mieszkańcy i kierowcy są zaniepokojeni obecnością pojazdu, który utrudnia manewrowanie i może stanowić zagrożenie. Nieznany jest właściciel, dlatego potrzebna jest interwencja odpowiednich służb. Mieszkańcy liczą na szybkie rozwiązanie problemu i przywrócenie porządku na terenie stacji Orlen.

KS Brzeg Dolny, Policja Brzeg Dolny - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości