01/06/2025 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl
Turniej Wygramy zdrowie to inicjatywa, gdzie młodzież rywalizowała zarówno sportowo, jak i edukacyjnie. Dzieci sprawdzały się w piłce nożnej oraz w quizach o zdrowiu i profilaktyce. Wydarzenie miało na celu promowanie aktywności fizycznej i postaw prozdrowotnych. Oprócz sportowej rywalizacji, uczniowie mogli wziąć udział w ciekawych warsztatach na temat zdrowego stylu życia. Gratulacje dla zwycięskich drużyn, które awansowały do finału wojewódzkiego!
fot. Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Wołowie
fot. Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Wołowie
fot. Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Wołowie
fot. Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Wołowie
fot. Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Wołowie