Wróć do artykułu

Zdjęcia Turniej „Wygramy zdrowie” – sport i edukacja w jednym. Dwie najlepsze drużyny awansowały do finału wojewódzkiego - fotorelacja

01/06/2025 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl

Fotografie Piłka nożna Dolny Śląsk

Turniej Wygramy zdrowie to inicjatywa, gdzie młodzież rywalizowała zarówno sportowo, jak i edukacyjnie. Dzieci sprawdzały się w piłce nożnej oraz w quizach o zdrowiu i profilaktyce. Wydarzenie miało na celu promowanie aktywności fizycznej i postaw prozdrowotnych. Oprócz sportowej rywalizacji, uczniowie mogli wziąć udział w ciekawych warsztatach na temat zdrowego stylu życia. Gratulacje dla zwycięskich drużyn, które awansowały do finału wojewódzkiego!

Urszula Wojtyło, Wrocław, Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie Brzeg Dolny - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości