Wróć do artykułu

Zdjęcia Wołów stawia na estetykę przestrzeni publicznej. Reaktywacja Zespołu Zadaniowego do spraw Estetyzacji Miasta - fotorelacja

17/05/2025 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl

Fotografie Radni i rady samorządowe Dolny Śląsk

Zespół pod przewodnictwem Agnieszki Krupy, zajmujący się architekturą zieleni w Urzędzie Miejskim w Wołowie, tworzy kompleksowe spojrzenie na potrzeby miasta. W skład grupy wchodzą m.in. kierownik Wydziału Infrastruktury, nadleśniczy, radna miejska i przedstawiciele instytucji miejskich. Pierwsze spotkanie przebiegło owocnie, omawiając rewitalizację placów zabaw i tworzenie przyjaznych skwerów. Planowane są wizyty studyjne, aby określić priorytety działań. Gmina zapowiada konsultacje z mieszkańcami wraz z dalszymi szczegółami projektów.

Urząd Miejski w Wołowie, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Wołowie, Dariusz Chmura Wołów - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości