17/05/2025 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl
Zespół pod przewodnictwem Agnieszki Krupy, zajmujący się architekturą zieleni w Urzędzie Miejskim w Wołowie, tworzy kompleksowe spojrzenie na potrzeby miasta. W skład grupy wchodzą m.in. kierownik Wydziału Infrastruktury, nadleśniczy, radna miejska i przedstawiciele instytucji miejskich. Pierwsze spotkanie przebiegło owocnie, omawiając rewitalizację placów zabaw i tworzenie przyjaznych skwerów. Planowane są wizyty studyjne, aby określić priorytety działań. Gmina zapowiada konsultacje z mieszkańcami wraz z dalszymi szczegółami projektów.
fot. Gmina Wołów
fot. Gmina Wołów
fot. Gmina Wołów