08/09/2025 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl
Zdjęcia z inauguracji XXV edycji festiwalu „Cantus Organi” w Wołowie. Na uroczystości obecni byli burmistrz Dariusz Chmura i dyrektorka Ośrodka Kultury Natalia Kasperek. Festiwal, który trwa już 25 lat, przyciąga do miasta utalentowanych artystów i wielbicieli muzyki organowej. W tym roku program obejmuje koncerty, wystawę oraz wiele innych atrakcji. Wydarzenie ma patronat honorowy instytucji kulturalnych i religijnych. Festiwal potrwa do 5 października, a już 14 września odbędzie się kolejny koncert.
fot. WOK
fot. WOK
fot. WOK
fot. WOK
fot. WOK