17/08/2025 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl
Projekt Z Orlika na Stadion to nie tylko turniej piłkarski, to szansa na rozwój oraz naukę współpracy, wytrwałości i szacunku do przeciwnika dla dzieci i młodzieży. Nagroda to wyjątkowe zgrupowanie w Barcelonie, które pomoże młodym zawodnikom w dążeniu do marzeń. Inicjatywa daje szansę uczestnictwa w profesjonalnych treningach oraz spotkania z lokalnymi talentami. Każdy zespół może jeszcze do 29 sierpnia zgłaszać udział w turnieju poprzez formularz online. Finale odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie, a najwięksi talent można będzie zobaczyć na zgrupowaniu w Barcelonie na przełomie listopada i grudnia.