12/07/2025 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl
Anna Burak i Żaneta Ryśkiewicz oraz Aneta Krawiec i Katarzyna Kilanowska z Szkoły Podstawowej w Krzelowie i Orzeszkowie zdawały egzamin na nauczyciela mianowanego. Joanna Tymczyszyn z Szkoły Podstawowej w Głębowicach również zdała egzamin przed komisją, w skład której wchodzili m.in. eksperci MEN. Zdanie egzaminu jest ważnym krokiem w karierze pedagogów, otwierając drogę do dalszego awansu zawodowego i większych uprawnień. Gratulacje za sukces płyną z urzędu gminy Wińsko.
fot. Gmina Wińsko
fot. Gmina Wińsko
fot. Gmina Wińsko