Wróć do artykułu

Zdjęcia Źrebak w złym stanie na posesji w Brzegu Dolnym. Interweniowało stowarzyszenie „Sierściuchy” - fotorelacja

26/07/2025 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl

Fotografie Interwencje Dolny Śląsk

Reportaż z akcji stowarzyszenia „Sierściuchy”, które pomogło źrebakowi w potrzebie. Działacze zlokalizowali zwierzę na posesji należącej do księdza, gdzie nie było odpowiedniej opieki. Informując policję, postarali się o pomoc weterynarza. Zdecydowani są monitorować sytuację i podjąć dalsze działania, jeśli zajdzie taka potrzeba.

KS Brzeg Dolny, Policja Brzeg Dolny - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości