26/07/2025 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl
Reportaż z akcji stowarzyszenia „Sierściuchy”, które pomogło źrebakowi w potrzebie. Działacze zlokalizowali zwierzę na posesji należącej do księdza, gdzie nie było odpowiedniej opieki. Informując policję, postarali się o pomoc weterynarza. Zdecydowani są monitorować sytuację i podjąć dalsze działania, jeśli zajdzie taka potrzeba.
fot. facebook.com/stowarzyszeniesiersciuchy
fot. facebook.com/stowarzyszeniesiersciuchy
fot. facebook.com/stowarzyszeniesiersciuchy
fot. facebook.com/stowarzyszeniesiersciuchy
fot. facebook.com/stowarzyszeniesiersciuchy