Reklama

Spotkanie z redaktorem Tomaszem Bonkiem już 24 kwietnia w Wołowskim Ośrodku Kultury

23/04/2022 19:18

Wołowski Ośrodek Kultury zaprasza na niezwykłą opowieść pochodzącego z Wołowa reportera i dokumentalisty o odwiedzonych przez niego świętych miastach m.in. w Azji, Afryce, obu Amerykach i Australii. WOK, niedziela - 24 kwietnia - godz. 18:30. Wstęp bezpłatny.


Gość Wołowskiego Ośrodka Kultury opowie między innymi o:
- Varanasi, najświętszym mieście hinduizmu, do którego codziennie przybywają setki chorych, by nad Gangesem czekać na śmierć;
- Lalibeli i Axum, gdzie etiopscy chrześcijanie twierdzą, że przetrzymują Arkę Przymierza;
- Angkorze w Kambodży i Złotej Skale w Birmie, do który pielgrzymują setki tysięcy buddystów;
- piramidach Majów i Azteków w Meksyku;
- Uluru, świętej górze Aborygenów;
- kraju Toradżów w Indonezji, którzy długie lata mieszkają ze swoimi zmarłymi;
- tybetańskiej Lhasie, świętym mieście dalajlamów;
- świątyniach starożytnego Egiptu, którymi władały Trójce Święte;

Reklama

i o wielu innych miejscach świata, czczonych przez rozmaite religie.
 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości