- Kolejne pokolenie młodych Wołowian pięknie zagrało z WOŚP dla Okulistyki Dziecięcej- podsumował w mediach społecznościowych burmistrz Wołowa Dariusz Chmura. - Dziękuję bardzo sztabowi WOŚP za organizację i przeprowadzenie tej akcji charytatywnej w tak trudnym czasie. Słowa uznania kieruje także pod adresem osób i instytucji naszej gminy, które wsparły tą, jakże szlachetną akcję. A ten obraz ląduje w gabinecie burmistrza.
Komentarze