Reklama

Aukcja dla WOŚP i obraz, który trafi do gabinetu burmistrza

31/01/2022 08:25

- Kolejne pokolenie młodych Wołowian pięknie zagrało z WOŚP dla Okulistyki Dziecięcej- podsumował w mediach społecznościowych burmistrz Wołowa Dariusz Chmura. - Dziękuję bardzo sztabowi WOŚP za organizację i przeprowadzenie tej akcji charytatywnej w tak trudnym czasie. Słowa uznania kieruje także pod adresem osób i instytucji naszej gminy, które wsparły tą, jakże szlachetną akcję. A ten obraz ląduje w gabinecie burmistrza.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości