Znakomity występ zawodników Avasatare – Taekwondo Boks Brzeg Dolny podczas XXXII Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych oraz VII Mistrzostw Polski Młodzieżowców w Taekwon-do, które odbyły się w dniach 5–8 czerwca w Grodzisku Mazowieckim, zakończył się spektakularnym sukcesem. Dolnobrzeski klub zdobył aż osiem medali – w tym cztery złote, jeden srebrny i trzy brązowe, co pozwoliło im zająć pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów!
Co więcej, Avasatare po raz drugi z rzędu został uznany za najlepszy klub taekwondo w Polsce – co potwierdza nie tylko wysoki poziom sportowy, ale też znakomite przygotowanie i determinację całej drużyny. ????
W zawodach wzięło udział 356 zawodników z 49 klubów z całej Polski. Avasatare reprezentowało 14 zawodników, którzy rywalizowali w hali widowiskowo-sportowej CAiIS.
Maja Gwóźdź – złoto w walkach -60 kg, złoto w układach czarnych pasów oraz tytuł najlepszej zawodniczki mistrzostw Polski
Julia Gwóźdź – złoto w walkach -56 kg
Emilia Wiśniowska – złoto w walkach do -48 kg
Emilia Wiśniowska i Maja Gwóźdź – srebro w walce aranżowanej
Izabela Bąk – brąz w walkach -44 kg
Justyna Łucka – brąz w walkach -40 kg
Ksenia Kravchuk – brąz w walkach +60 kg
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze