Jak informuje Urząd Miejski w Wołowie. po wczorajszej burzy, która przeszła przez gminę Wołów, doszło do uszkodzenia sieci telekomunikacyjnej. - W związku z powyższym Urząd Miejski w Wołowie oraz poszczególne jednostki gminne mają utrudniony kontakt telefoniczny i internetowy - informują urzędnicy. - Trwają prace nad usunięciem awarii. Poinformujemy Państwa, gdy tylko zostanie ona usunięta.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze