Reklama

Awaria sieci telekomunikacyjnej w wołowskim magistracie

11/07/2024 15:50

Jak informuje Urząd Miejski w Wołowie. po wczorajszej burzy, która przeszła przez gminę Wołów, doszło do uszkodzenia sieci telekomunikacyjnej. - W związku z powyższym Urząd Miejski w Wołowie oraz poszczególne jednostki gminne mają utrudniony kontakt telefoniczny i internetowy - informują urzędnicy. - Trwają prace nad usunięciem awarii. Poinformujemy Państwa, gdy tylko zostanie ona usunięta.

Przypomnijmy, że z awariami, po wczorajszych burzach, boryka się też Brzeg Dolnym. Sytuacja wraca tam powoli do normy.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości