Wracamy do sprawy awarii w Brzegu Dolnym. Doszło do niej podczas wczorajszej burzy, która przeszła nad powiatem wołowskim.
- Awaria sieci energetycznej została usunięta. Trwa napełnianie sieci wodociągowej - poinformował dolnobrzeski magistrat. Przypomnijmy, że od wczoraj mieszkańcy miasta i okolicznych wsi byli pozbawieni prądu. Nie było także wody, a ścieki nie były odprowadzane.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze