Reklama

Budowa przystani nad Odrą i ścieżek rowerowych. Konferencja z udziałem burmistrzów z naszego powiatu [WIDEO]

23/11/2021 11:00

We wtorek (23 listopada 2021 r.), rano została przeprowadzona konferencja z udziałem m.in. Cezarego Przybylskiego Marszałka Województwa Dolnośląskiego oraz burmistrzów z naszego powiatu. Głos w sprawie budowy infrastruktury turystycznej nad odrą zabrał podczas konferencji burmistrz Wołowa Dariusz Chmura i burmistrz Brzegu Dolnego Paweł Pirek. Mówiono o inwestycjach dotyczących budowy przystani nad Odrą oraz kolejnych kilometrów ścieżek rowerowych na terenie naszego województwa.

Zobacz też:

https://kuriergmin.pl/wolow/w-lubiazu-powstanie-marina-beda-tez-dwa-kolejne-kilometry-sciezki-wideo/ https://kuriergmin.pl/konkursy/sesja-zdjeciowa-dla-zwyciezcy-naszego-konkursu/ https://kuriergmin.pl/wolow/mistrzyni-polski-z-wolowskiego-klubu-sportowego/ https://kuriergmin.pl/wolow/udalo-sie-zbiorka-dla-nadii-zakonczona-sukcesem-pomagamy/
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości