Reklama

Budują pierwsze rondo na trasie obwodnicy (video)

02/06/2017 12:47
Prace skupiają się teraz przy wyjeździe z Brzegu Dolnego w stronę Żerkówka, gdzie widać już wykarczowany las prowadzący do Radecza. W miejscu łączenia obwodnicy z drogą powiatową powstanie rondo. Poniżej video z miejsca budowy. W kolejnych wydaniach Kuriera przeczytacie, jaki jest etap prac, co się dzieje przy wiadukcie kolejowym  i kiedy na kierowców czekać będzie zwężenie jezdni i światła.
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości