Burmistrz Gminy Wołów Dariusz Chmura ogłasza konkurs o Honorowy Tytuł „Pomagam Seniorom”.
Tytuł „Pomagam Seniorom” mogą otrzymać osoby fizyczne, działające na terenie Gminy Wołów, w obszarach „działacz na rzecz seniorów”, „bezpośrednio pomagający seniorom”, „wspierający działania na rzecz seniorów”.
Celem programu jest wyróżnienie 3 osób, które aktywnie działają na w/w obszarach na rzecz poprawy sytuacji i jakości życia osób starszych zamieszkałych na terenie Gminy Wołów. Rozpatrzenie zgłoszonych kandydatur, decyzja Kapituły oraz powiadomienie Laureatów Tytułu odbędzie się do 27 marca 2024 r.
Rozstrzygnięcie Konkursu „Pomagam Seniorom” nastąpi 27 marca 2024 roku.
Zgłoszenia mogą składać: Mieszkańcy Gminy Wołów, Stowarzyszenia Senioralne, organizacje pozarządowe (stowarzyszenia, fundacje) i inne instytucje.
Warunkiem przystąpienia do programu i starania się o tytuł „Pomagam Seniorom” jest zgłoszenie kandydatury poprzez wypełnienie formularza oraz złożenie go w siedzibie u Pełnomocnika Burmistrza ds. Polityki Senioralnej.
Termin i miejsce składania formularzy:
Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesyłać do 20 marca 2024 r. na adres e-mailowy: [email protected] lub dostarczyć osobiście, do Urząd Miejski, Rynek 34, 56-100 Wołów, z dopiskiem „Pomagam Seniorom” w dni robocze od 8:00 do 15:30.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
MOPS w Wołowie za świadczenie usług w postaci robienia zakupów dla mojej mamy w zeszłym roku wyliczył sobie, że według dochodów godzina za świadczoną usługę wyniesie netto 50 zł. Może lepiej w tym kierunku pójść a nie ogłaszać konkursy tylko po to, jak się domyślam że zbliża się kampania wyborcza do samorządów a potem będzie jak zawsze. Wstyd panie burmistrzu! że nic nie robi się w tym kierunku a tylko podnosi się stawki dla osób w podeszłym wieku. Mam tylko nadzieję że będą pamiętać wszyscy podopieczni i będą wiedzieli na kogo oddać swój głos aby zmienić coś w tym kierunku!
MOPS w Wołowie za świadczenie usług w postaci robienia zakupów dla mojej mamy w zeszłym roku wyliczył sobie, że według dochodów godzina za świadczoną usługę wyniesie netto 50 zł. Może lepiej w tym kierunku pójść a nie ogłaszać konkursy tylko po to, jak się domyślam że zbliża się kampania wyborcza do samorządów a potem będzie jak zawsze. Wstyd panie burmistrzu! że nic nie robi się w tym kierunku a tylko podnosi się stawki dla osób w podeszłym wieku. Mam tylko nadzieję że będą pamiętać wszyscy podopieczni i będą wiedzieli na kogo oddać swój głos aby zmienić coś w tym kierunku!