"Dolnobrzeskie granie" to już druga edycja szlachetnego przedsięwzięcia organizowanego przez KS Brzeg Dolny.
To piłkarskie święto odbędzie się 3 sierpnia 2024 o godzinie 14.00 na orliku przy MOSIRze.
W tym roku impreza odbędzie się dla Emilki Wójcik i Darii Mędrzak.
Emilka to 9 letnia mieszkanka Radecza, u której w 2019 roku wykryto guza płuca. Następnie doszło do przerzutu w głowie.
Daria to także 9 letnia wojowniczka, mieszkanka Brzegu Dolnego ze diagnozowanym guzem kości udowej prawej.
Całkowity dochód z turnieju zostanie przekazany na leczenie Emilki i Darii.
"Dolnobrzeskie Granie" to przede wszystkim turniej piłkarski, ale nie zabraknie innych atrakcji, takich jak: turniej piłkarski, pokaz ptaków drapieżnych, gry i zabawy zręcznościowe dla dzieci, dmuchany zamek, malowanie twarzy, stoiska z domowymi wypiekami, Dj z oprawą muzyczną. Na miejscu znajdować się będzie również puszka, do której zbierane będą pieniądze na leczenie Emilii i Darii.
Partnerami turnieju są: gmina Brzeg Dolny, MOSIR Brzeg Dolny, Bialic Pomagalski - Schody z drewna, ALE YEAH Burger, CLEVERNET, TWOJE LODY - z miłości do pyszności, SMART - druk / reklama / poligrafia, Wszelakie Auto Części, Futmate, Best Move.
Link do wydarzenia organizatora na Facebooku: https://www.facebook.com/events/504723055329623/
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze