Reklama

Charytatywny turniej piłkarski w Brzegu Dolnym!

17/07/2024 09:35

"Dolnobrzeskie granie" to już druga edycja szlachetnego przedsięwzięcia organizowanego przez KS Brzeg Dolny.

To piłkarskie święto odbędzie się 3 sierpnia 2024 o godzinie 14.00 na orliku przy MOSIRze. 

W tym roku impreza odbędzie się dla Emilki Wójcik i Darii Mędrzak.

Emilka to 9 letnia mieszkanka Radecza, u której w 2019 roku wykryto guza płuca. Następnie doszło do przerzutu w głowie.  

Daria to także 9 letnia wojowniczka, mieszkanka Brzegu Dolnego ze diagnozowanym guzem kości udowej prawej.

Całkowity dochód z turnieju zostanie przekazany na leczenie Emilki i Darii.

"Dolnobrzeskie Granie" to przede wszystkim turniej piłkarski, ale nie zabraknie innych atrakcji, takich jak: turniej piłkarski, pokaz ptaków drapieżnych, gry i zabawy zręcznościowe dla dzieci, dmuchany zamek, malowanie twarzy, stoiska z domowymi wypiekami, Dj z oprawą muzyczną. Na miejscu znajdować się będzie również puszka, do której zbierane będą pieniądze na leczenie Emilii i Darii.

Reklama

Partnerami turnieju są: gmina Brzeg Dolny, MOSIR Brzeg Dolny, Bialic Pomagalski - Schody z drewna, ALE YEAH Burger, CLEVERNET, TWOJE LODY - z miłości do pyszności, SMART - druk / reklama / poligrafia, Wszelakie Auto Części, Futmate, Best Move.

Link do wydarzenia organizatora na Facebooku: https://www.facebook.com/events/504723055329623/

Źródło: https://www.facebook.com/ksbrzegdolny Aktualizacja: 17/07/2024 09:53
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości