Reklama

Czy składowisko niebezpiecznych odpadów może zagrozić ujęciu wody?

12/04/2017 13:46
[caption id="attachment_25845" align="alignleft" width="322"] Zdjęcie nadesłane przez naszego czytelnika[/caption] Na prywatnym terenie powstało składowisko niebezpiecznych odpadów. Są w nich m.in. elementy ceramiki budowlanej, folii, tworzyw sztucznych, kawałki betonu, asfaltu, żużel, opony i elementy sprzętu AGD.  Już w ubiegłym roku sprawą wysypiska zajmowała się prokuratura, policja, Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska. Właściciel terenu był zobowiązany do pozbycia się odpadów. Mimo to w dalszym ciągu jesteśmy alarmowani przez mieszkańców gminy Wołów o pojawiających się tam ciężarówkach i hałdach śmieci. Co na to wszystko prokuratura? O sprawie piszemy w najnowszym numerze naszego Tygodnika.  
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości