Reklama

Dary lasu

16/08/2019 16:10
Co prawda sezon na grzybobrania jeszcze przed nami, ale są już tacy, którzy z lasów przynoszą pełne kosze. Jedną z takich osób okazał się być nasz Czytelnik, który ze swoimi leśnymi skarbami przyszedł do Redakcji. Pan Wojciech Woś (bo o nim mowa) znalazł dzisiaj w Jodłowickich lasach mnóstwo dorodnych grzybów. A Wy byliście już na grzybobraniu? Pochwalcie się w komentarzach. A przy okazji, wszystkim "wczesnym" grzybiarzom życzymy owocnych zbiorów.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości